image

Referencie a hodnotenia

(Napísal Jozef, marec 29, 2015)

4.0
"Toto bol môj prvý maratón. Bolo to náročné ale aj zábavné bežať dva okruhy po Bratislave :)"

Stránky na sociálnych sieťach

Veľký športový festival pre bežcov všetkých vekových aj výkonnostných kategórií sa spolu s bohatým sprievodným programom koná v širšom centre Bratislavy – v EUROVEA vždy s príchodom jari. Od roku 2008 nesie toto podujatie názov ČSOB BRATISLAVA MARATHON. 7 športových disciplín, bohatý trojdňový program, akcie pre deti a celé rodiny, prezentácie a workshopy, 10 000 účastníkov z viac ako 50 krajín, tisíce fanúšikov popri trati. Akcia, počas ktorej športom žije celé mesto po celý víkend. Jedným z cieľov organizátorov jubilejného 10. ročníka ČSOB Bratislava Marathon je dostať na štart kráľovskej disciplíny – maratónu – 1000 vytrvalcov. Nie sú to však len sny. Pre ich naplnenie spoločnosť BE COOL pripravila hneď viacero aktivít, s ktorými začala už pred dvoma rokmi v rámci projektu „1000-2015“. Niektoré patria už medzi tradičné, iné sú novinkou z dielne organizátora najvýznamnejších bežeckých podujatí na Slovensku. Po viac ako mesiaci od spustenia registrácie je na podujatie prihlásených takmer 1000 bežcov, pričom 283 z toho je maratóncov a 423 polmaratóncov.