Prihlásiť

Zaregistrovať


Budujte si svoju osobnú značku blogovaním

Miesto pre vaše články, názory, rozbory.

Image is not available
Image is not available
Slider

Dajteto.sk Blogy

blogy

Crowdfundingová kampaň na dajteto.sk – Ako to funguje?

Crowdfundingová kampaň na dajteto.sk – Ako to funguje?
Cieľom kampaní na dajteto.sk je umožniť predovšetkým slovenským umelcom, kreatívcom, športovcom, designerom, vývojárom.... získavať financie na svoje projekty na prehľadnej, fungujúcej crowdfundingovej platforme.1. Nápad Vy, váš tím, váš start-up, alebo vaša organizácia máte originálny nápad, projekt, ale na ich rozbeh vám chýbajú financie? Dajte t...
Celý článok
  1345 Hits
  0 komentárov

Doučovanie a vzdelávanie

Doučovanie a vzdelávanie
Súkromní učitelia jazykov, umeleckých predmetov a školských predmetov vám ponúkajú vyučovanie a doučovanie. Cudzie jazykyUčíme a doučujeme angličtinu, slovenčinu a literatúru, slovenčinu pre cudzincov, nemčinu, francúzštinu, španielčinu, ruštinu, taliančinu, latinčinu aj arabčinu. Umelecké predmetyUčíme a doučujeme hru na gitaru, klavír, husle a flaute, ponúkame tiež kurzy herectva, tanca a spevu, kurzy maľby, kresby a sochy, naučíme vás hudobnú teóriu. Iné školské predmetyNaučíme a doučíme vás podvojné a mzdové účtovníctvo, matematiku, deskriptívnu geometriu, chémiu a biológiu, dejepis, občiansku náuku, fyziku, informatiku a statiku. Šport a relaxPonúkame osobné tréningy pre jednotlivcov a skupiny, ako aj poradenstvo v oblasti zdravej výživy.Viac informácií o nás nájdete na web stránkehttp://www.filip-en.eu
  1584 Hits
  0 komentárov

PREČO SA REGISTROVAŤ?

PREČO SA REGISTROVAŤ?

 

   Cieľom  www.dajteto.sk je vytvorenie sociálnej siete, ktorá zakladá na spoločných záujmoch užívateľov, zábave, ponúka možnosti sprostredkovania práce pre profesionálov (freelancerov), dáva  príležitosť prezentovať sa, vytvára priestor  pre financovanie nových myšlienok, kreatívnych zámerov, vydávanie hudobných albumov, nakrúcanie filmov, výrobu inovačných alebo dizajnových produktov, vývoj softvérov, mobilných aplikácií a podobne. Sme presvedčení, že títo ľudia si zaslúžia vlastný priestor. Dajteto prepája kreatívnych ľudí, s ich fanúšikmi a s tými, ktorí ich chcú podporiť. Plní sny umelcom, kreatívcom, dizajnérom, vývojárom, športovcom, talentom, géniom. Plní ich aj vám. Je to nová, inšpiratívna forma prepojenia obchodníkov s klientmi. Obe strany nadviažu jedinečnú spoluprácu.  Dajteto.sk spája ľudí prostredníctvom vzdelania, športu, umenia, hudby, či kultúry... .

Budujte si svoju značku a prezentujte svoje nápady, myšlienky, práce, či aktivitu. Vašu jedinečnosť môžete svetu ukázať cez príspevky, ktoré sa rozhodnete k nám zavesiť. Nemusí to byť iba Vaše portfólio prác, môže to byť aj odborný článok, či prezentácia Vašej aktivity. Pridať môžete článok, event, video, foto report, inzerát,  pracovnú ponuku, alebo sa o pracovnú ponuku (projekt) uchádzať. Na Dajteto si môžete vytvoriť kampaň a získať financie pre svoj nápad, projekt.

 Vo svojom profile môžete mať všetko pod jednou strechou. Môžete  zdielať svoje ciele, kampane, eventy,produkty v eshope,  inzeráty, športové výkony, svoje GPS trate,  hudbu, fotky, videá, články, a mnoho iného... . Na výber je k dispozícií veľké množstvo aplikácií.  

Celý článok
  1616 Hits
  0 komentárov