Prihlásiť

Zaregistrovať


PREČO SA REGISTROVAŤ?

PREČO SA REGISTROVAŤ?

 

   Cieľom  www.dajteto.sk je vytvorenie sociálnej siete, ktorá zakladá na spoločných záujmoch užívateľov, zábave, ponúka možnosti sprostredkovania práce pre profesionálov (freelancerov), dáva  príležitosť prezentovať sa, vytvára priestor  pre financovanie nových myšlienok, kreatívnych zámerov, vydávanie hudobných albumov, nakrúcanie filmov, výrobu inovačných alebo dizajnových produktov, vývoj softvérov, mobilných aplikácií a podobne. Sme presvedčení, že títo ľudia si zaslúžia vlastný priestor. Dajteto prepája kreatívnych ľudí, s ich fanúšikmi a s tými, ktorí ich chcú podporiť. Plní sny umelcom, kreatívcom, dizajnérom, vývojárom, športovcom, talentom, géniom. Plní ich aj vám. Je to nová, inšpiratívna forma prepojenia obchodníkov s klientmi. Obe strany nadviažu jedinečnú spoluprácu.  Dajteto.sk spája ľudí prostredníctvom vzdelania, športu, umenia, hudby, či kultúry... .

Budujte si svoju značku a prezentujte svoje nápady, myšlienky, práce, či aktivitu. Vašu jedinečnosť môžete svetu ukázať cez príspevky, ktoré sa rozhodnete k nám zavesiť. Nemusí to byť iba Vaše portfólio prác, môže to byť aj odborný článok, či prezentácia Vašej aktivity. Pridať môžete článok, event, video, foto report, inzerát,  pracovnú ponuku, alebo sa o pracovnú ponuku (projekt) uchádzať. Na Dajteto si môžete vytvoriť kampaň a získať financie pre svoj nápad, projekt.

 Vo svojom profile môžete mať všetko pod jednou strechou. Môžete  zdielať svoje ciele, kampane, eventy,produkty v eshope,  inzeráty, športové výkony, svoje GPS trate,  hudbu, fotky, videá, články, a mnoho iného... . Na výber je k dispozícií veľké množstvo aplikácií.  

Poďte  na dajteto.sk :

- vyberte si svoj typ profilu -> aktuálne sú na na výber následovné typy profilov:

 Člen (Fanúšik)  ,  Hudobník, Lektor, Doučovateľ, Tréner, Zástupca klubu, Zástupca firmy, Talent, Model, Modelka, Športovec, Hľadajúci talenty, Fotograf.

- vyplňte  svoje registračné údaje podľa preddefinovaných otázok pre každý typ profilu

- vyberte si z ponuky záujmov, tie, ktoré vás bavia a zdieľajte ich s ostatnými užívateľmi prostredníctvom eventov, fotiek, videí, článkov.

Dajteto.sk vás automaticky zaradí do skupín podľa vyplnených údajov pri registrácií.

Vyhľadávanie v profiloch je veľmi  ľahké a rýchle prostredníctvom nášho výkonného vyhľadávania.

Pokiaľ hľadáte výpomoc pre Váš projekt, alebo ponúkate služby, zamierte do sekcie práca, v k torej môžete bezplatne pridávať pracovné ponuky, vytvoriť si svoje portfólio.  

 Ponuky môžete vkladať s požiadavkou na fixnú cenu, alebo hodinovou sadzbu. Urobte si výberové konanie na dodávateľa služieb a získajte najvýhodnejšiu ponuku

Ak sa vám dajteto.sk páči budeme radi, keď nám dáte Like na našu FB stránku: https://www.facebook.com/Dajtetosk  a budete stále informovaní o našich novinkách.

Sme otvorení akejkoľvek  spolupráci v komerčných aj nekomerčných podujatiach. 

 

Doučovanie a vzdelávanie
 

Komentáre

Ste registrovaný Prihláste sa tu
Zatiaľ neboli vytvorené žiadne komentáre. Buď prvým, kto napíše komentár
Cron Job Starts