Prihlásiť

Zaregistrovať


Rozoslať žiadosti o ohodnotenie

Zimný štadión Vladimíra Dzurillu, Bratislava

 
0.0 (0)
618   0   3   0   0   0
dajteto.sk aktualizované:

Aktivity a služby

Stránky na sociálnych sieťach

Súvisiace odkazy

Rozvrh

V priestoroch Zimného štadióna, ktorý od roku 1986 nesie meno najlepšieho hokejistu Slovenska 20. storočia, Vladimíra Dzurillu, sú vytvorené veľmi dobré podmienky pre činnosť hokejových družstiev žien a mužov všetkých vekových kategórií, výkonnostných kategórií od amatérov až po profesionálov, pre ženy a mužov krasokorčuliarov, pre záujemcov o u nás nie veľmi známy šport – curling.
Po otvorení novej ružinovskej arény v roku 2009 (Hala II, tréningová) obhospodaruje RŠK, p. o. dve ľadové plochy, ktoré naplno využívajú nielen hokejisti a krasokorčuliari, ale aj verejnosť, pre ktorú sú pravidelne pripravované hodiny bezplatného verejného korčuľovania a špeciálnu ľadovú plochu pre curling.

V priestoroch Zimného štadióna Vladimíra Dzurillu RŠK, p. o. dlhodobo organizuje kurzy základného korčuľovania pre deti materských škôl MČ Bratislava – Ružinov, krúžky korčuľovania a hokejových nádejí. Okrem toho, v rámci spolupráce, poskytuje priestor aj iným organizátorom podobných kurzov pre ďalšie mestské časti Bratislavy.

Mapa

Vymeniť Štart/Cieľ

Hodnotenia používateľov

Neexistujú žiadne užívateľské recenzie pre tento záznam
Ste už zaregistrovaný?
Ohodnotenie (vyššia hodnota - lepšie hodnotenie)
Podmienky
Vybavenosť
Prostredie
Personál
Cena
Klady a zápory
Komentáre
Média budete môcť pridať po pridaní Vášho hodnotenia
Cron Job Starts