Prihlásiť

Zaregistrovať


Dajteto.sk Blogy

blogy

Crowdfundingová kampaň na dajteto.sk – Ako to funguje?

Crowdfundingová kampaň na dajteto.sk – Ako to funguje?
Cieľom kampaní na dajteto.sk je umožniť predovšetkým slovenským umelcom, kreatívcom, športovcom, designerom, vývojárom.... získavať financie na svoje projekty na prehľadnej, fungujúcej crowdfundingovej platforme. 1. Nápad Vy, váš tím, váš start-up, alebo vaša organizácia máte originálny nápad, projekt, ale na ich rozbeh vám chýbajú financie? Dajte ...
Celý článok
  1010 Hits
  0 komentárov

PREČO SA REGISTROVAŤ?

PREČO SA REGISTROVAŤ?

 

   Cieľom  www.dajteto.sk je vytvorenie sociálnej siete, ktorá zakladá na spoločných záujmoch užívateľov, zábave, ponúka možnosti sprostredkovania práce pre profesionálov (freelancerov), dáva  príležitosť prezentovať sa, vytvára priestor  pre financovanie nových myšlienok, kreatívnych zámerov, vydávanie hudobných albumov, nakrúcanie filmov, výrobu inovačných alebo dizajnových produktov, vývoj softvérov, mobilných aplikácií a podobne. Sme presvedčení, že títo ľudia si zaslúžia vlastný priestor. Dajteto prepája kreatívnych ľudí, s ich fanúšikmi a s tými, ktorí ich chcú podporiť. Plní sny umelcom, kreatívcom, dizajnérom, vývojárom, športovcom, talentom, géniom. Plní ich aj vám. Je to nová, inšpiratívna forma prepojenia obchodníkov s klientmi. Obe strany nadviažu jedinečnú spoluprácu.  Dajteto.sk spája ľudí prostredníctvom vzdelania, športu, umenia, hudby, či kultúry... .

Budujte si svoju značku a prezentujte svoje nápady, myšlienky, práce, či aktivitu. Vašu jedinečnosť môžete svetu ukázať cez príspevky, ktoré sa rozhodnete k nám zavesiť. Nemusí to byť iba Vaše portfólio prác, môže to byť aj odborný článok, či prezentácia Vašej aktivity. Pridať môžete článok, event, video, foto report, inzerát,  pracovnú ponuku, alebo sa o pracovnú ponuku (projekt) uchádzať. Na Dajteto si môžete vytvoriť kampaň a získať financie pre svoj nápad, projekt.

 Vo svojom profile môžete mať všetko pod jednou strechou. Môžete  zdielať svoje ciele, kampane, eventy,produkty v eshope,  inzeráty, športové výkony, svoje GPS trate,  hudbu, fotky, videá, články, a mnoho iného... . Na výber je k dispozícií veľké množstvo aplikácií.  

Celý článok
  1309 Hits
  0 komentárov