Prihlásiť

Zaregistrovať


Pridať hodnotenie
Rozoslať žiadosti o ohodnotenie
f114f

FYZIOKLINIK

BASIC dajteto.sk
 
0.0 (0)
459 0 3 0 0 0
dajteto.sk aktualizované
f101f

Stránky na sociálnych sieťach

Lokalita

Mlynské nivy 61/A, Bratislava, 821 05 Slovenská Republika, Bratislavský kraj

Liečime rôzne druhy diagnóz od akútnych seknutí, bolestí chrbta, svalov, kĺbov a šliach až po vážnejšie chronické ochorenia pohybového aparátu.

Zažili ste niekedy sklamanie zo zdravotníctva na Slovensku?

 Nezáujem o pacienta, sledovanie kódov pre poisťovne, vyšetrenie od stola, povrchné riešenie problému či nevysvetlenie zdravotného stavu? Nedostatkov je viac ako dosť a pacient je bohužiaľ vždy len obeťou.  

 Dôvod prečo vzniklo súkromné medicínske centrum FYZIO KLINIK je prostý. Zmena vnímania nášho zdravotníctva pacientom je viac ako nutná! Myslíme si, že pocit zdravia ovplyvňuje celé fungovanie v živote a uvedomíme si to až vtedy, keď oň prídeme. Ovplyvní to našu prácu, našu rodinu, náš voľný čas a celkovú psychickú pohodu organizmu. A pocit sklamania umocňuje neustále hľadanie toho správneho odborníka a pendlovanie v rukách verejných zdravotníckych inštitúcii. Akútne a systematické riešenie bolesti a komplexný pohľad na problém v „rehabilitačnom svete“ chýbal. Preto v roku 2011 vzniklo FYZIO KLINIK ako prvé a jediné rehabilitačné zariadenie na Slovensku, ktoré disponuje všetkými najmodernejšími a najefektívnejšími metodikami liečby pohybového aparátu. 

 Stalo sa vám, že ste nevedeli, čo vám vlastne je? Možno to nevedel ani ten, kto vás vyšetroval... U nás vo FYZIO KLINIK je pacient od prvého momentu oboznámený s jeho stavom a presným postupom liečby. Pacient musí chápať, čo sa mu v tele deje a prečo sa to deje. Snažíme sa využiť všetky naše vedomosti na to, aby sme vás čo najefektívnejšie zbavili bolesti a predišli recidíve. Doslova pátrame po príčine problému a preto sa terapia veľmi často nepodobá tým, ktoré ste zažili inde.  

 

Naša práca nás baví a výsledky posúvajú vpred. Stačí len prísť a presvedčiť sa. 

Mapa

Vymeniť Štart/Cieľ

Komentáre uživatelov

Zatiaľ neexistujú žiadne užívateľské recenzie pre tento záznam.
Ste už zaregistrovaný?
Ohodnotenie (vyššia hodnota - lepšie hodnotenie)
Prístup lekárov
Prístup sestier
Poskytnutá zdravotná starostlivosť
Zlepšenie zdravotného stavu po liečbe
Ceny
Komentáre
Média budete môcť pridať po pridaní Vášho hodnotenia

Značka Dajteto.sk

image

Referencie a hodnotenia

 
0.0 (0)
:
Získať tento widget Zobraziť všetky widgety

dajteto.sk zoznamy

Žiadne zoznamy neboli nájdené