Prihlásiť

Zaregistrovať


Pridať hodnotenie
Rozoslať žiadosti o ohodnotenie
HT1qPKxY_400x400
dajteto.sk

Clinica Orthopedica

OdporúčanéPRO dajteto.sk
 
0.0 (0)
461 1 1 0 0 0
aktualizované

Stránky na sociálnych sieťach

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny
  • Pon 08:00 - 17:00 Teraz zatvorené
  • Uto Zatvorené
  • Str Zatvorené
  • Štv Zatvorené
  • Pia Zatvorené
  • So Zatvorené
  • Ne Zatvorené

Lokalita

Najväčším benefitom našej kliniky je úzka špecializácia na všetky ochorenia pohybového aparátu dospelých pacientov a vytvorenie komplexných podmienok na rýchlu a nadštandardnú diagnostiku, liečbu a zdravotnú starostlivosť.

Celá organizácia činnosti nemocnice, ako aj špeciálne školený personál, technické vybavenie a špecializácia operatérov sú cielene zamerané len na jeden medicínsky odbor, a to s plnou vážnosťou a maximálnou profesionalitou. Naši odborníci sú tu pre vás nonstop, vedia, že vaše zdravie a dobrý pocit z liečby sú dôležité – preto v priebehu diagnostického i liečebného procesu poskytujeme pacientom službu lekára na telefóne.

Tradícia a skúsenosť

Od roku 2005 sme ošetrili nespočetné množstvo pacientov a náš lekársky tím absolvoval takmer 10 000 úspešných operačných zákrokov.

Profesionalita a vzdelanie

Sme v centre ortopedického diania, sledujeme najnovšie trendy v oblasti zdravotníckych materiálov i zákrokov, zúčastňujeme sa najdôležitejších a najprestížnejších európskych, ale aj svetových kongresov. Sme školiace pracovisko pre lekárov z LF UK, ktorí sa chcú stať ortopédmi, a školiace pracovisko pre špecialistov ortopédov-operatérov, ktorí sa chcú zdokonaliť v operáciách umelých kĺbov s podporou svetového lídra v umelých kĺboch značky Zimmer z USA. V roku 2016 sme sa stali školiacim pracoviskom pre operácie umelých kĺbov svetovo uznávanej značky Zimmer Biomet.

 

Prostredie

Komfortom, ktorý naša nemocnica poskytuje pacientom, spĺňame kritériá náročných hotelových zariadení, pričom nezabúdame na vašu bezpečnosť a podmienky nevyhnutné na kvalitu našej práce. Starostlivosť poskytujeme v nadštandardne vybavených priestoroch s najkvalitnejšou supersterilnou operačnou sálou, ktorá dosahuje najvyšší možný stupeň sterility v SR, s najmodernejším prístrojovým vybavením a s garanciou najlepších špecialistov vo svojich odboroch zo Slovenska a západnej Európy. Sme referenčné pracovisko pre jednu z popredných amerických medicínskych firiem na operačnú techniku a takisto pre poprednú európsku firmu zaoberajúcu sa liečbou ochorení chrupavky.

Vybavenie a čas

Sme pracovisko zamerané na operácie s použitím umelých kĺbov najnovšej generácie. Máme k dispozícii röntgenovú a ultrazvukovú diagnostickú techniku od jednej z najväčších svetových značiek. V našej nemocnici sa nachádza jedinečný prístroj na magnetickú rezonanciu, zameraný na cielené vyšetrovanie kĺbov a pohybového aparátu. Skrátka, disponujeme všetkými potrebnými prístrojmi, vďaka ktorým skracujeme čas nevyhnutný na vašu diagnostiku a liečbu.

Mapa

Vymeniť Štart/Cieľ

Komentáre uživatelov

Zatiaľ neexistujú žiadne užívateľské recenzie pre tento záznam.
Ste už zaregistrovaný?
Ohodnotenie (vyššia hodnota - lepšie hodnotenie)
Prístup lekárov
Prístup sestier
Poskytnutá zdravotná starostlivosť
Zlepšenie zdravotného stavu po liečbe
Ceny
Komentáre
Média budete môcť pridať po pridaní Vášho hodnotenia

Značka Dajteto.sk

image

Referencie a hodnotenia

:
Získať tento widget Zobraziť všetky widgety

dajteto.sk zoznamy

Žiadne zoznamy neboli nájdené