Prihlásiť

Zaregistrovať


Pripojte sa k nám!

Pridaj sa do našej komunity. Spoznaj nových ľudí s podobnými záujmami!

Zobraziť všetky skupiny

marcel sa stal priateľom s Slamka

Admin nahral vyššie skóre ako Marcel je nový šampión(ka) so skóre 8970 v hre Frogger 05/01/2020

Frogger
Enter your description for Neave Frogger here....

 
Perfektná spolupráca určite prídem znova ak budem mať problémy z lakom alebo by som potreboval niečo vylepšiť na aute. Rýchlo, kvalitene a lacno mi pomohli s mojím autíčkom :) určite doporučujem všetkým.

dajteto.sk pridal príspevok pre hodnotenie PRELAKOVANIE BMW v Auto-moto, preprava, logistika 03/01/2020

Prestriekanie komplet celého vozidla BMW 5

Gyro Ball

A Hard game where u have 60 seconds to get a Ball in a hole

...

Marcel nahral vyššie skóre ako Denis je nový šampión(ka) so skóre 8780 v hre Frogger 02/01/2020

Frogger
Enter your description for Neave Frogger here....

Súkromná materská škôlka a detské centrum pre detičky od 2 rokov do začatia povinnej školskej dochádzky - nemčina, psychologička, cvičenie s fyzioterapeutkou, príjemné a bezpečné prostredie so zelenou záhradou v rodinnom dome pri POLUSe 365 dní v roku.

dajteto.sk pridal príspevok pre hodnotenie Škôlka EKOdomček v Sociálne služby 29/12/2019

Súkromná materská škôlka a detské centrum pre detičky od 2 rokov do začatia povinnej školskej dochádzky - nemčina, psychologička, cvičenie s fyzioterapeutkou, príjemné a bezpečné prostredie so zelenou záhradou v rodinnom dome pri POLUSe 365 dní v roku.

dajteto.sk pridal príspevok pre hodnotenie PS:Events s.r.o. v Kultúra, umenie, médiá, organizovanie podujatí 29/12/2019

Sme full-servisová eventová agentúra. Pre našich klientov zastrešujeme kompletnú organizáciu akcií od kreatívneho návrhu, produkčnej prípravy až po jej samotnú realizáciu. Vo vzťahu s klientom si zakladáme na hodnotách ako sú dôvera, spoľahlivosť a zodpovednosť, ktoré napomáhajú k budovaniu dlhodobých partnerstiev.

dajteto.sk pridal príspevok pre hodnotenie JOB FOR MODELS v Webstránky 29/12/2019

connects models and new faces with international modeling agencies, scouts and model photographers.

dajteto.sk pridal príspevok pre hodnotenie Techhouse s.r.o. v Hudobné nástroje 28/12/2019

Najväčší Česko-Slovenský predajca DJ techniky. Našou vášňou je síce DJing, ale ponúkame široké množstvo špecializovanej techniky pre producentov, hudobníkov, hifistov ale aj bežných fanúšikov nielen zvuku a hudby. Začiatky nášho eshopu siahajú do roku 2010, kedy sme spustili prevádzku eshopu. 1.4. 2012 sme otvorili kamennú predajňu v Bratislave na Ovsištskom námestí 1. V roku 2017 sme otvorili našu českú pobočku v Brne. Náš personál je plne zložený z DJov a fanúšikov dobrej hudby. Milujeme techniku a všetky novinky si vždy naplno vychutnávame a naše zážitky posúvame smerom k vám. Majitelia spoločnosti sú bratia Grafikovci, ktorí si splnili svoj sen o kvalitnom obchode nielen pre DJov....

Poslaním Ústavu celoživotného vzdelávania je rozvíjať a šíriť vzdelanosť vo všetkých etapách života a zabezpečovať komplexné služby v oblasti ďalšieho vzdelávania. Jeho činnosť vychádza z odborného zázemia Žilinskej univerzity, so spolupráce s partnermi a odborník mi z praxe. Jeho dlhodobým cieľom je budovať pracovisko poskytujúce komplexné vzdelávacie a poradenské služby, vytvárať a inovovať portfólio jazykových, odborných a záujmových programov sledujúcich najnovšie vývojové trendy a potreby praxe, podporovať medzinárodnú spoluprácu vo všetkých svojich štruktúrach a stimulovať seniorov v ďalšom vzdelávaní. Ponúkané vzdelávacie programy a kurzy sú realizované čo najbližšie k učiacim sa, s...

dajteto.sk pridal príspevok pre hodnotenie Štúdio krásy CLK v Salóny krásy a relaxačné centrá 26/12/2019

V centre Bratislavy sa nachádza štúdio krásy CLK, ktoré ponúka kompletnú starostlivosť pre vlasy. V štúdiu pracujú kaderníčky s profesionálnou kozmetikou Matrix, Tutto colours, Bes. Poskytujú poradenstvo v oblasti, ktorý strih sa zákazníčke hodí k jej tvári a zároveň odporučia takú starostlivosť o vlasy, aby boli stále lesklé a zdravé.

Cron Job Starts