Prihlásiť

Zaregistrovať


Pridať hodnotenie
Rozoslať žiadosti o ohodnotenie
Gastroenterologicke_centrum_Ruzinov2

Gastroenterologické centrum Ružinov

BASIC dajteto.sk
 
0.0 (0)
504 0 3 0 0 0
dajteto.sk aktualizované
Gastroenterologicke_centrum_Ruzinov3

Stránky na sociálnych sieťach

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny
  • Pon 08:00 - 12:00, 13:00 - 15:00
  • Uto 08:00 - 12:00, 13:00 - 15:00
  • Str 08:00 - 12:00, 13:00 - 15:00 Teraz zatvorené
  • Štv 08:00 - 12:00, 13:00 - 15:00
  • Pia 08:00 - 12:00, 13:00 - 14:00
  • So Zatvorené
  • Ne Zatvorené

Lokalita

Na našich ambulanciách v Ružinovskej poliklinike poskytujeme špecializovanú zdravotnú starostlivosť v odboroch gastroenterológia a vnútorné lekárstvo.

Odborným garantom centra je Prof. MUDr. Tibor Hlavatý, PhD. ktorý sa už takmer 20 rokov stará o pacientov s rôznymi ochoreniami tráviaceho systému a obzvlášť o pacientov s črevnými zápalovými ochoreniami. Prof. Hlavatý je medzinárodne uznávaný odborník, ktorý roky pôsobil na klinikách v Belgicku, Nemecku a posledné roky v Univerzitnej nemocnici Bratislava. Je autorom desiatok klinických výskumných štúdií a do praxe zaviedol mnohé nové diagnostické a liečebné metódy. Je zakladateľom portálu pre pacientov s IBD crohnika.sk.

Našim najvyšším cieľom je spokojný a zdravý pacient a snažíme sa tomuto cieľu prispôsobiť všetko naše snaženie. V centre poskytujeme zdravotná starostlivosť na najvyššej medicínskej úrovni. O Vaše zdravie sa stará kolektív skúsených lekárov a sestier, pre ktorých je pacient na prvom mieste.V centre pracujú kvalifikovaní lekári s dlhoročnými skúsenosťami MUDr. Jozef Tóth, MUDr. Anna Krajčovičová, PhD a externe spolupracujeme s ďalšími špecialistami.

Priestory centra boli v roku 2018 kompletne zrekonštruované. Centrum má vlastnú recepciu na objednávanie pacientov. Po zákrokoch je pacientom k dispozícii monitorovaná prebúdzacia miestnosť. Centrum je vybavené najmodernejšími endoskopickými prístrojmi v HD kvalite obrazu, ultratenkým gastroskopom, ako aj špičkovým ultrazvukom s viacerými sondami. Vďaka vybaveniu centra a skúsenostiam lekárov a sestier sa všetky kolonoskopické a prípadne aj ďalšie endoskopické vyšetrenia vykonávajú bezbolestným spôsobom po podaní injekcie.

Mapa

Vymeniť Štart/Cieľ

Komentáre uživatelov

Zatiaľ neexistujú žiadne užívateľské recenzie pre tento záznam.
Ste už zaregistrovaný?
Ohodnotenie (vyššia hodnota - lepšie hodnotenie)
Prístup lekárov
Prístup sestier
Poskytnutá zdravotná starostlivosť
Zlepšenie zdravotného stavu po liečbe
Ceny
Komentáre
Média budete môcť pridať po pridaní Vášho hodnotenia

Značka Dajteto.sk

image

Referencie a hodnotenia

:
Získať tento widget Zobraziť všetky widgety

dajteto.sk zoznamy

Žiadne zoznamy neboli nájdené