Prihlásiť

Zaregistrovať


Rozoslať žiadosti o ohodnotenie
3-68af41cb81d69b4ec29cafebdca96e2c55acbc3c

Pindex

 
0.0 (0)
217   0   2   0   0   0
marcel aktualizované:

Pindex je profesionálna sociálna sieť, určená študentom a učiteľom, ktorá poskytuje nestranný priestor pre ich vzájomnú konštruktívnu diskusiu. 

Projekt vznikol na základe dlhodobej absencie tejto možnosti v našom školstve a snahy o zabezpečenie postupného skvalitňovania vzdelávacieho systému na Slovensku. Spätná väzba a konštruktívna diskusia sú kľúčom k lepšiemu školstvu ...  

Kvalita nášich životov, vo veľkej miere závisí práve od učiteľa, ktorý je po rodičoch, druhou najdôležitejšou entitou z pohľadu výchovy a vzdelania, čo si uvedomujeme a preto vyzdvihujme a chválime tých, ktorí vedia so študentami pracovať a milujú svoje povolanie a naopak konštruktívne, prostredníctvom svojho názoru poukazujme na miesta, ktoré si vyžadujú nápravu pre blaho jednak školy samotnej a v neposlednom rade aj celého školského systému na Slovensku. 

Každý z nás, na to aby napredoval, potrebuje spätnú väzbu, či už je pozitívna alebo negatívna a práve preto vznikol Pindex, ktorého zakladatelia chcú tomuto progresu dopomôcť v rámci svojich možností.

Hodnotenia používateľov

Neexistujú žiadne užívateľské recenzie pre tento záznam
Ste už zaregistrovaný?
Ohodnotenie (vyššia hodnota - lepšie hodnotenie)
Obsah
Design webstránky
Použiteľnosť webstránky
Prehľadnosť a ovládanie
Komentáre
Média budete môcť pridať po pridaní Vášho hodnotenia

Značka Dajteto.sk

image

Referencie a hodnotenia

 
0.0 (0)
:
Získať tento widget Zobraziť všetky widgety
Cron Job Starts